W Warszawie znaleźć można wiele salonów urody, odnowy biologicznej i wellness. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze ośrodka SPA? Które z nich świadczą usługi na satysfakcjonującym poziomie? Oto prezentacja kilku ośrodków SPA w Warszawie i okolicach, do któych warto się wybrać.

Afrodyta SPA (ul. Letniskowa 1, Radziejowice)

Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny, znajdujący się 40 km od Warszawy, który oferuje swoim gościom możliwość noclegu w 3-gwiazdkowym hotelu. Jest laureatem prestiżowej nagrody w branży SPA: SPA Prestige Awards w 2008 i 2009 roku. Afrodyta SPA to także autoryzowany ośrodek odnowy francuskiej firmy Thalgo. Swoim gościom oferuje szereg zabiegów SPA, wellness (sauna fińska oraz możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Club Oasis (ul. Belwederska 23, Warszawa)

Club Oasis to połączenie salonu urody, wellnes, fitness i siłowni. W ośrodku znajduje się basen, jacuzzi, sauna fińska i rzymska.

Multico Wellness&SPA (ul. Bitwy pod Rokitną 1, Warszawa)

Godnym uwagi jest również Multico Wellness&SPA, który posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę (basen, saunę fińską i rzymską, sanarium, jacuzzi) oraz oferuje zajęcia aktywne na sali fitness i siłowni.

Thalgo Ella Bache (Holiday Inn Warszawa-Józefów)

W Hotelu Inn  w Józefowie znajduje się ośrodek SPA, oferujący swoim gościom ponad 100 zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Miejsce to jest autoryzowane przez francuską firmę Thalgo, będącą liderem w zakresie dostarczania usług SPA na rynku europejskim.

 

Podobne artykuły:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)